برنامه‌های زمان‌بندی و فرم های موردنیاز

جهت اطلاع از برنامه‌های مذکور، به لینک‌های ذیل مراجعه فرمائید.

برنامۀ نهایی ارائۀ مقالات شفاهی برنامه نهایی ارائه مقالات پوستری  برنامۀ نهایی کارگاه‌های تخصصی   فرم رزومۀ علمی ارائه‌دهندۀ مقاله اطلاعات هتل ها

سخن رئیس دانشگاه تبریز

کنفرانس‌ها همواره محفلی برای ارائۀ آخرین دستاوردهای علمی، پژوهشی و صنعتی در زمینه‌های مختلف تخصصی هستند. دانشمندان و پژوهشگران یافته‌های علمی خود را در کنگره‌ها به نمایش می‌گذارند و صنعتگران، توانمندی‌های فناورانۀ خویش را و دانش‌پژوهان، علاقه‌مندی‌هایشان را.

دانشگاه تبریز، به‌عنوان قطب علمی شمال غرب کشور، همه‌ساله مجری کنگره‌های متعدد ملّی و بین‌المللی است. این دانشگاه مفتخر به برگزاری دهمین کنگرۀ بین‌المللی مهندسی عمران، در اردیبهشت۱۳۹۴ است که یکی از معتبرترین و به‌روایت سایت‌های علمی، عظیم‌ترین کنگرۀ علمی است که در کشور برگزار می‌شود. این موضوع مسئولیت برگزار‌کنندگان کنگره، دستگاه‌های اجرایی و سازندگان و صنعتگران صنعتِ ساختمان استان را برای هرچه بهتر و موفق‌تر برگزار‌کردن این کنگرۀ تأثیرگذار، دوچندان می‌کند.

امیدواریم با پیگیری مسئولان برگزاری کنگره و تدابیری که اندیشه شده و با حمایت‌های مادی و معنوی همۀ مرتبطان سطح کشور و استان، بتوانیم آن‌گونه که درخور شأن مردم مهمان‌نواز و شهیدپرور استان و دانشگاه بزرگ تبریز است، میزبانیِ این کنگرۀ عظیم را در فضای علمی و دلنشین این دانشگاه به‌انجام رسانیم.

همچنین در حاشیۀ کنگره، نمایشگاه‌های تخصصی و نشست‌های علمی دربارۀ مسائل توسعه و تأمین منابع پایدار آب در استان، ایجاد بزرگراه‌ها و راه‌آهن به‌منظور توسعۀ زیرساخت‌های صنعت حمل‌ونقل، با توجه به کریدور حمل کالا از طریق دریا به کشورهای همسایۀ غربی، پیش‌بینی شده است. برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی فرصت مناسبی را برای معرفی شرکت‌ها، دستگاه‌های اجرایی و صنعتگرانِ صنعت ساختمان فراهم کرده تا با ارائۀ خدمات و محصولاتشان، ضمن بازاریابی در سطح استان پهناور و مستعدّ آذرباییجان شرقی، راه‌های صدور خدمات به کشور‌های همجوار ازطریق مناطق آزادِ آبی و خاکی را ارزیابی و ظرفیت‌سنجی کنند.

بی‌صبرانه در انتظار حضور گرم و فعال شما بزرگواران حوزۀ عمرانی کشور در دهمین کنگرۀ بین‌المللی مهندسی عمران هستیم.

 

                                                                                                                                                       دکتر محمدرضا پورمحمدی

                                                                                                                                                        رئیس کنگره

پرینتایمیل

تبریز در نقشه